Leasingkonsulent ruller ud mod pensionen - en ny ruller ind
Mandag 18. november 2024 kl: 13:14
Af: RedaktionenEfter godt 18 år som leasingkonsulent hos Volvo Financial Services har Henrik Allesøe valgt at gå på pension. Han afløses af Søren Errebo, der kommer med stor erfaring fra leasing- og transportbranchen
I forbindelse med udskiftningen af leasingkonsulenter vil Volvo Financial Services være vært ved en reception, hvor Volvo Financial Services vil takke Henrik Allesøe for hans indsats gennem årene og hvor der samtidig vil være mulighed for at hilse på Søren Errebo.
Afskeds- og velkomstreception, hvor kunder, samarbejdspartnere, kollegaer og venner af huset er velkomne, finder sted torsdag 5. december fra klokken 12.00 til 15.00 hos Volvo Truck Center Aarhus, der har adresse i Logistikparken i Brabrand.

Henrik Allesøe.

Søren Errebo.
.jpg)
© Copyright 2025 transportnyhederne.dk. Denne artikel er beskyttet af lov om ophavsret og må ikke kopieres eller på anden måde videreudnyttes uden særlig aftale.
Print siden - Transportvirksomhed i Herning har sat en krog i elektriske transporter
- Hollandsk distributionsbil er en alsidig distributionslastbil
- Vognmand i Bording har fået ny tre-akslet lastbil med stjerne
- Hollandsk distributionsbil er blevet hædret i Irland
- Vognmand i Nordsjælland har fået ny tre-akslet forvogn med wirehejs
- Bestanden af tunge lastbiler er vokset med 339
- Tre-akslet påhængsvogn blev overført til Kalundborg
- Tre-akslet påhængsvogn er blevet overført til Himmerland
- Entreprenør på Nordøstfyn har fået fire-akslet tip-trailer ti freelance-opgaver
- International transportkoncern har fået flere elektriske trækkere
- To stjerne og to kors er sendt ud på vejene
- Tørring-vognmand transporterer godset under isoleret tag på city-trailer
Skriv din kommentar:
| Alle felter skal udfyldes! |
||
Bemærk: For at undgå misbrug bliver din IP adresse logget! |





